VO PODMÍNKY

Tento e-shop je určen pro velkoodběratele tzn. pro ty ,kteří mají e-shop, kamenný obchod, nebo mají snahu prodávat ve větším množství. E-shop pro maloodběratele najdete zde: www.prouzkynarafky.cz

Podmínky:

Zaregistrujte se v tomto e-shopu, který jsme vytvořili jen pro velkoodběratele. Po zaregistrování Vám přidělíme přihlašovací údaje, poté ještě musíme Vaše identifikační údaje potvrdit a Vy budete moci objednávat.

Nepožadujeme žádnou počáteční investici a nákup zboží na sklad. Pouze umístíte naše vybrané produkty do Vaší nabídky eshopu. V případě, že si Váš zákazník produkt objedná, my Vám ho v tentýž den, max. následující den odešleme. Produkty můžete objednávat od jednoho kusu, není nutné větší množství najednou. Všechny produkty máme skladem.

Jsme přesvědčeni, že naše produkty Vás a Vaše zákazníky osloví svou kvalitou a širokým výběrem. Naší snahou je nabízet zajímavé marže.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností nás neváhejte kontaktovat na tel.: 606 202 092, nebo na e-mailu: info@pzdesign.cz